DANIILS ORLOVS

Savu ceļu deju pasaulē, Daniils ir sācis 2012. gadā, taču jau agrā vecumā bija guvis lielu pieredzes bagāžu uzstājoties uz skatuves un publikas priekšā. Viņu vienmēr bija interesējuši citi deju stili, viņš vienmēr ir bijis atvērts visam jaunajam un grūtajam, taču tādi deju stili, kā house un hip-hops, Daniela sirdī iekrita visstiprāk. Daniils savos jaunajos gados ir spējis apmeklēt lērumu valstis, kur ir guvis neaprakstāmi vērtīgu pieredzi un zināšanu bagāžu.
2018-2019 gadu Daniils pavadīja starptautiskajā deju skolā- Åsa Folkhögskola, kas atrodas Zviedrijā. Šī gada gājumā, kā vēl nekad Daniils iedziļinājās tādos deju stilos, kā hip-hop, house, locking, popping, breaking, kaut arī pirms tam ir varējis brīvi dejot katru no šiem stiliem. Īpašai izaugsmei katrā no deju stiliem viņam ir palīdzējusi “Kapuera”, šim deju novirzienam viņš velta īpaši daudz laika un spēka.
Protams, Daniils ir bijis neskaitāmos, pasaules mēroga deju pasākumos/sacensībās, to skaitā gan vietējas, gan ārzemju. Gandrīz katrās sacensībās Daniils izcīna vietu finālā!

More
video
Menace II Society
House Eagle
NODARBĪBU SARAKSTS
Tuesday
19:00

Piesakies Baza Dance skolai jau šodien

Apmaksājot pirmā nodarbības dienā
Atlaide - 5€