Mēs palīdzēsim jums kļūt labākam

VOGUE

Vogue deja ir ieguvusi milzīgu popularitāti, pateicoties Madonna! 1990. gadā populārais amerikāņu dziedātājs izlaida video par dziesmu Vogue, kur galvenie varoņi un elegantie tērpušies tērpi pirmoreiz miruši spīdīgu žurnālu modeļu pozās un tad sāka dejot - tas ir Voughe stila deja.

Dance Vogue sākās ielās. Dejotāju kustības līdzinājās modeļu kustībām modes šaušanā un šovos, svarīga loma bija arī dejotāja tēlam - spilgts kostīms un gaumīgi izvēlēti aksesuāri. Tāpēc deja tika saukta par Vogu. Vogue dejotāji tiek saukti par vogeriem.

Vogai ir plaša terminoloģija. Deju izrādes tiek sauktas par „Vogue Ball”, un tās notiek visā pasaulē, un slavenākās deju skolas nav īsti skolas, bet mājās, tas ir, „Vogue House”. Katra māja ir deju biedrība ar savu filozofiju, kurā mājas locekļi sevi pozicionē kā ģimeni. Mājās, sacensties savā starpā šovos un cīņās.

Vogue ir emocionāla deja. Pirmajā tērpā cilvēki, kas ir kaislīgi par modi un meklē sevi. Vogā ir ļoti svarīgi rīkoties, ja dodaties uz skatuves un spēlējat, tikai papildus sejas izteiksmēm izmantojat horeogrāfiju un īpašus žestus.

Vogue nav nekādu ierobežojumu - šis stils būs piemērots gan zēniem, gan meitenēm neatkarīgi no viņu vecuma!

Video
Video

PASNIEDZĒJI

Mēs palīdzēsim jums kļūt labākam